You are currently viewing Boxovacie vrece – Šport a chudnutie v jednom | Cena, recenzia 2023

Boxovacie vrece – Šport a chudnutie v jednom | Cena, recenzia 2023

Potrebujete si niekde vybiť stres a nervy? Ak nechcete hádzať vecami, tak skúste box. Jediné čo potrebujete je boxovacie vrece a boxérske rukavice. A dokonca si pri tom aj dobre zacvičíte!

  • Box je športová aktivita, vďaka ktorej si precvičíte myseľ, vybudujete si pevnejšie zdravie a dokonca vyformujete telo.
  •  Je to aeróbne cvičenie, kde sa telo kompletne spevňuje a dokonca aj ľahko chudne.
  • Nie je to len o tom, že boxujete v ringu.
  • Tomuto športu sa postupne venuje viac a viac ľudí.

Najlepšie boxovacie vrecia a príšlušenstvo, ktoré zvíťazilo v našej recenzií.


Zdravotné benefity cvičenia s boxovacím vrecom 

Boxovacie vrece nie je len pre tých, ktorí milujú box alebo MMA. Takýto tréning vám pomôže v mnohých smeroch. Udieraním do vakov spálite prebytočný tuk, zlepšíte si fyzickú kondíciu, vybudujete svalovú hmotu na celom tele, získate silu a vytrvalosť, zlepšíte si koordináciu a stabilitu, spevníte celý kardiovaskulárny systém a v neposlednom rade odbúrate stres.

Boxovanie považujeme za skvelý šport pre deti. Nerobte chybu a nemyslite si, že to vo vašom dieťati podporuje agresivitu, naopak, pri boxe sa dieťa zbavuje všetkej prebytočnej energie. Navyše, toto cvičenie môžete prispôsobiť jeho veku a kondícii, aby sa nepreťažil. Samozrejme je podstatné aby ste kúpili boxovacie vrece pre deti a nie pre dospelých.


Ako si vybrať boxovacie vrece?

Predtým, ako si začnete prezerať naše recenzie, ponuky a čítať nášho sprievodcu výberom najlepšieho boxovacieho vreca, mali by ste si položiť niekoľko dôležitých otázok. Na základe vašich odpovedí získate lepšiu predstavu o tom, čo môžete od tohto cvičebného náčinia očakávať.

Aký je tvoj cieľ?

Chcete jedného dňa schudnúť, zlepšiť si kondíciu, silu, rýchlosť či presnosť, budovať svaly alebo vkročiť do skutočného ringu? Na základe vašich odpovedí si vyberte takýto boxovací mech:

  • Ľahké boxovacie vrecia (približne 10 až 19 kg): sú ideálne na tréning rýchlosti a presnosti, zlepšenie telesnej kondície a spaľovanie tukov
  • Ťažké boxovacie vrecia (nad 19 kg): tieto modely sú vhodné pre silový tréning a kardio tréning

Aké máte schopnosti?

Začiatočníci bez akýchkoľvek skúseností si musia vybrať iný boxovací mech ako tí, ktorí už čo to majú za sebou. Začiatočníci by mali vo všeobecnosti voliť ľahšie, ale väčšie boxovacie vrece. Majú menší odpor, no zároveň ich ľahšie trafíte. Pokročilí hráči sa prispôsobia tvrdším vreciam a aj menšie vrecia dokážu jednoducho trafiť.

Viete kam takéto boxovacie vrece umiestniť?

Závesné vrecia musíme upevniť priamo na strop, prípadne na dostatočne hrubé konáre. Ak takéto miesto nemáte, zvážte stacionárny model, boxerské terč alebo boxovací panák.


Aké boxovacie vrece poznáme?

Podstatným parametrom je typ boxovacieho vreca. V závislosti od tvaru a spôsobu uchytenia je daný model vhodný pre jeden typ tréningu ale nie pre iný. Musíme prihliadnuť kam takéto boxérske vrece umiestnime, nie každý strop totiž dokáže uniesť XY lietajúcich kilogramov. V neposlednom rade nezabudnite na svoje ciele a skúsenosti, o ktorých sme hovorili vyššie.

  1. Závesné boxovacie vrecia
  2. Ťažké závevsné boxovacie hrušky
  3. Malé boxovacie hrušky – slzy
  4. Stacionárne boxovacie vrecia
  5. Boxovací panák
  6. MMA boxovacie vrecia
  7. Boxovací blok

PLAN

Number

minutes

Your text

Your text

Your text

Závesné Boxovacie vrecia

Ideálne do každej domácnosti alebo do fitness centra



27 - 99 

Boxovacia hruška

Slúži na zrýchlenie rúk presnosti

27 - 227 

Boxovací trenažér

Boxovací trenažér je určený na zlepšenie rýchlosti a presnosti celého tela

152 -  421 


Závesné boxovacie vrecia

Majú tvar valca zaveseného na strope. Vo všeobecnosti ich môžeme rozdeliť do 2 kategórií, ľahké a ťažké boxovacie vrecia. Tie ťažké sú zvyčajne plnené pieskom a ich hmotnosť sa pohybuje od 30 do 90 kg.

V praxi to znamená, že musíte medzi jednotlivými ťahmi stabilizovať boxerske vrece, najmä na začiatku. Tieto modely sa používajú na silový a kardio tréning, boxerský tréning a pokročilejší tréning kopov. Ich hlavnou nevýhodou je, že umiestniť ich je trošku problém. Nie každý strop vydrží 30 kg a viac.

Ľahký závesný vak je ideálny na domáci tréning pre začiatočníkov a tých, ktorí nemajú dostatok miesta. Môžeme ich naplniť pieskom alebo stlačenou tkaninou, ale zvyčajne sú kombináciou týchto materiálov.

Boxovacia hruška

Ak chceme nacvičovať koncovky úderov tak by sme mali použiť boxovaciu hrušku. 

  • Hruška disponuje vnútornou dušou, ktorú je potrebné pre správne fungovanie sem tam nafúknuť.

Boxovacia hruška (pozor, nepomýliť si ich s drobnými pieskovými hruškami) vážia 20 až 80 kilogramov, niekedy aj viac. Od predchádzajúceho typu sa líšia najmä tvarom, ktorý lepšie reprodukuje ľudskú postavu. Sú pružnejšie, preto ich využijete najmä pri nácviku horných úderov a kopov, posilňovaní a zvyšovaní rozsahu pohybu nôh a rúk.

Malé boxovacie hruśky inak aj „slzy“

boxovacia hruška, boxovacie vreceBoxerská hruška alebo slza je malá ľahká taška, ktorá je pripevnená k špeciálnemu stojanu alebo zavesená na jednej reťazi a druhá na podlahe. Zvyčajne je naplnená vzduchom a váži 3 kg. Boxerské hrušky slúžia na kondičný tréning, nácvik rýchleho a presného úderu, nácvik reakčnej schopnosti, koordinácie videnia a pohybu a posilňovanie zápästia.

Stacionárne boxovacie vrece s pieskom

Držiak je dutý a väčšinou vyrobený z plastu. Pred tréningom ho musíte naplniť vodou alebo pieskom. Obrovskou výhodou stojacich boxovacích vriec je, že sa dajú ľahko umiestniť a prenášať. Nepotrebujete žiadne ťažké stropy ani pevné miesto. Boxovacie vrece v stoji je ideálne na precvičovanie kopov a svalového tonusu (reflexné udržiavanie svalového napätia). Z logických dôvodov sú umiestnené nízko, takže tréning rúk môže byť trochu náročný.

Boxovacie vrece na oboch koncoch

Tieto boxovacie vrecia zavesíte zo stropu a potom ich pripevníte na podlahu. Môžu mať rôzne tvary (klasický tunel, hruška a pod.). Sú stabilné pri zásahu, ale dostatočne flexibilné na to, aby lepšie napodobňovali živú osobu – odrazenú po zásahu – a umožnili používateľovi pohybovať sa prirodzene okolo cieľa. Sú preto obzvlášť vhodné na tréning reflexov, dynamiky a pohyblivosti.

Tieto vaky používajú hlavne profesionálny športovci, ale pokojne si ich vezmite, ak ste úplne nový v boxe. Len majte na pamäti, že budete musieť nájsť miesto, ktoré je dostatočne priestranné, so stropom, ktorý je dostatočne ťažký na to, aby uniesol váhu, ale zároveň má pevnú podlahu a tašku nemôžete príliš často presúvať.

Boxovací trenažér alebo boxovací panák

  • Pre zlepšenie sily, rýchlosti či presnosti úderov a kopov odporúčame boxovací trenažér.boxovaci panak
  • Buď môžete cvičiť samostatne alebo zápasiť vo dvojici.
  • Môžete to využívať v posilňovniach ale aj v domácnostiach.
  • Je vhodný naozaj všade a trh ponúka mnoho tvarov.
  • Sami si vyberiete, ktorý je pre vás ten najlepší.

Tvar boxerského simulátora napodobňuje skutočnú ľudskú podobu, aj preto sa to nazýva „boxovací panák“ ale môže to byť len trup, čo je trup a hlava, alebo to môže byť celé telo s nohami a rukami. V podstate funguje ako stacionárne boxovacie vrece, ale rozdiel je v tom, že viac napodobňuje ľudské pohyby. Tiež si na ňom môžete precvičiť udieranie do presných častí tela.

MMA boxovacie vrece

MMA vrecia s pieskom sa zvyčajne upevňujú na strop a vážia 30 až 70 kg, podobne ako klasické vrecia s pieskom. Líšia sa najmä tvarom. Ich tvar je obzvlášť humanoidný (úzke a vyvýšené miesta). Sú vhodné na klasický box aj na tréning MMA pre údery lakťom, kopy kolenom a údery ležmo a po zemi.



Ako si vybrať správny materiál boxovacieho mechu

Boxovacie vrecia sú vždy vyrobené z dvoch rôznych materiálov – vonkajšej vrstvy a vnútornej výplne. Najprv sa pozrieme na obaly, ktoré vyrábame z pravej alebo syntetickej kože, plastu a látky. Pamätajte, že materiál určuje kvalitu a odolnosť vreca, ako aj jeho pohodlie počas tréningu.

Kožené boxovacie vrece

Na výrobu boxovacích vriec sa najčastejšie používa pravá koža. Zároveň sú tieto modely najdrahšie, príjemné na dotyk,  pomerne jednoduché na údržbu a majú dlhú životnosť. Tašky z pravej kože nie sú vhodné na dlhodobé skladovanie vonku alebo na vlhkých miestach v interiéri, no aj tak sú tou najlepšou voľbou.

Boxovacie vrece vyrobené zo syntetickej kože

Syntetická koža je čoraz obľúbenejšia. Tieto vrecia s pieskom sú lacnejšie, no zároveň majú takmer všetky výhody pravej kože – príjemné na dotyk a nenáročné na údržbu. Na rozdiel od pravej kože ich môžete použiť aj v exteriéri alebo v mokrom interiéri. To, že ide o vegan-friendly riešenie, tiež nie je na zahodenie.

Boxovací mech vyrobený z polyuretánovej tkaniny

Polyuretán má podobné vlastnosti ako syntetická koža, je však o niečo lacnejší a menej kvalitný. Pri výbere boxovacieho mechu z tohto materiálu si dajte pozor, aby nemali hrubú úpravu, ktorá by vás mohla pri tréningu vážne zraniť.

Plastové boxovacie vrece

Takéto vrecia kúpime celkom lacno, ale extra dlho nám nevydržia.  Pre lepšiu predstavu vám prezradíme, že takýto kúsok v posilňovni profesionálneho športovca s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy neuvidíte. Plast má tendenciu sa rýchlo opotrebovávať a nie je príjemný na dotyk. Jedinou výhodou je veľmi jednoduchá údržba. Najčastejšie sa s týmto materiálom stretnete vo vreciach naplnených vodou a vzduchom.


Naplnené vs plniace boxovacie vrecia

To je ďalší veľmi dôležitý parameter pri výbere boxovacieho vreca. Môžete si vybrať modely, ktoré sú polstrované a majú pevnú hmotnosť a tuhosť, alebo ktoré môžu byť polstrované podľa vašich požiadaviek. Obe možnosti majú svoje výhody aj nevýhody.

  • Plnený boxovací mech: Majú pevnú hmotnosť, takže pri zlepšovaní svojich zručností nemusia byť pre vás vhodné. Problémom je aj usadzovanie výplňového materiálu po dlhšom používaní vrecka, pretože náplň nemôžete meniť ani upravovať. Na druhej strane si ich len kúpite, vezmete domov, zviažete a začnete trénovať.
  • Dutý boxovací mech: Ak s tréningom ešte len začínate, určite vám odporúčame túto verziu, keďže hmotnosť a tuhosť vreca si môžete prispôsobiť podľa svojich skúseností a telesnej hmotnosti. Akonáhle je materiál stuhnutý, možno ho tiež ľahko upraviť. Nevýhodou je, že pred začatím tréningu si musíte kúpiť správnu výplň a vykonať potrebné úpravy.

ako vybrať boxerske vrece

Náplň do boxovacieho vreca

Či už si vyberiete plnené alebo neplnené vrecia s pieskom, musíte zvážiť aj materiál výplne. Je to on, kto určuje kvalitu, hmotnosť, pevnosť, pohodlie a cenu. To je aj ďalší rozdiel medzi spomínanými typmi boxovacích vriec. Ak siahnete po kúsku s vypchávkami, nemôžete ho vymeniť. Nenaplnenú tašku môžete naplniť akýmkoľvek materiálom, ktorý vám vyhovuje.

Boxovacie vrece s vodou

Vždy sa dajú kúpiť nenaplnené splachovacie vaky, alebo takzvané mechúry, ktoré musíte naplniť vodou. To je tiež ich výhoda číslo jedna – nie je potrebné kupovať piesok alebo iné materiály, stačí rýchlo naplniť vodou napríklad z vane a nafúknuť na požadovanú veľkosť. Tieto komponenty však užívateľovi poskytujú aj ďalšie výhody. Vak na vodu v prvom rade simuluje skutočné ľudské telo, takže pri úderoch zažijete realistickejší pocit. Navyše lepšie absorbujú náraz, takže chránia vaše kĺby, ako aj zvyšok tela, do ktorého zasiahnete. Keďže môžu mať rôzne veľkosti a hmotnosti, sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých hráčov, ako aj pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoju kondíciu alebo budovať svalovú hmotu.

Pri výbere sa zamerajte predovšetkým na kvalitné prevedenie. Vaky vážia okolo 20 až 90 kg, čo znamená, že ich možno naplniť až 90 litrami vody. No nebola by to sranda, keby sa v strede obývačky rozlialo toľko vody.

Boxovacie vrece s pieskom

Ťažké závesné vrecia v tvare tunelov bývajú plnené pieskom. Samozrejme ho môžete naplniť aj plnkami. Materiál je ťažký a tuhý, čo je skvelé pre silový a kardio tréning, no nie je ideálne pre začiatočníkov. Nevýhodou piesku je, že sa ľahko namočí. Ak takúto tašku necháme vonku alebo vo vlhkom interiéri, znásobí svoju váhu a stuhne. V dôsledku toho môže prasknúť, odtrhnúť kúsok stropu alebo na ňom nebude možné pokračovať v tréningu.

Ďalším problémom je, že piesok v spodnej časti vrecka sadá a deformuje sa. Časom sa jeho horná časť môže úplne vyprázdniť, čo spôsobí jeho pretáčanie.

Textilné boxovacie vrece

Logicky tieto kúsky patria k ľahším, mäkším a menej tuhým dielam. Ocenia ich preto začiatočníci, ženy, deti a tí, ktorí sa chcú venovať predovšetkým kondičnému tréningu a tréningu obratnosti či rýchlosti.

Textilné tašky lepšie držia tvar – látka neklesá ku dnu – a tak ľahko nepremoknú. Ak sa aj namočia, po krátkom čase vyschnú. O textíliách sa navyše dá povedať, že sú ekologickým materiálom, odvtedy môžete využiť staré oblečenie či handry, ktoré nepotrebujete.

Vzduchové boxovacie vrece

Vzduchom plnené vrecia sú lacnejšie a určené pre začiatočníkov a deti. Sú menej tuhé, takže vám pri tréningu nehrozí vážne zranenie (napr. zlomená ruka, narazené zápästie). Využijete ich predovšetkým na rýchlostný a kondičný tréning. Ak chcete vybudovať XXL svaly alebo silu, určite nie sú pre vás. Nevýhodou takýchto vriec je, že ich musíte pravidelne nafukovať. Pri každodennom tréningu sa nevyhnete vyťahovaniu pumpy každé 2-3 dni.

Alternatívna náplň do boxovacieho vreca

V naplnenom vrecku nenájdete žiaden z nasledujúcich materiálov. Môžete ich však použiť na vlastnú realizáciu.

  • Ryža a múka: Jediným problémom tohto riešenia je, že ľudia v supermarkete čumia, keď naložíte do vozíka 80 kg ryže a múky. V ostatných ohľadoch je to veľmi vhodný materiál. Ale buď opatrný. Neplňte vrece len ryžou. Môže mu ublížiť. Vždy ho musíte zmiešať s múkou alebo inými sypkými prísadami.
  • Drevená štiepka: Ide o veľmi šikovné a lacné riešenie. Ak chcete ľahšie boxovacie vrece, naplňte ho jemnými drevenými trieskami. Použitie hrubých pridáva váhu. Dávajte však pozor, aby sa vrecko nenamočilo, piliny totiž splesnivejú a úplne sa znehodnotia.
Záťažová vesta, fitness vesta, vesta na cvičenieTIP: Ak si chcete tréning ešte sťažiť, odporúčame vám dokúpiť záťažovú vestu. Pozrite si náš článok ako si vybrať tú správu záťažovú vestu

Správna veľkosť, výška a hmotnosť boxovacieho vreca

Veľmi jednoduché pravidlo, ktoré si treba zapamätať, je, že boxovacie vrece by mala vážiť polovicu vašej váhy. Inými slovami, 70 kg vážiaci človek potrebuje 35 kg vrece s pieskom. Hmotnosť tohto športového náčinia však do určitej miery závisí aj od vašich skúseností.

  • Najskôr je dobré začať s ľahšími vrecami. Za ideálnu telesnú hmotnosť sa považuje 35 % vašej telesnej hmotnosti.
  • Naopak, profesionáli môžu použiť aj ťažšie vaky, ktoré vážia až 80 percent telesnej hmotnosti cvičiaceho.

Či si vyberiete veľký alebo malý boxovací mech závisí od konkrétnych činností, ktorým sa budete venovať a do istej miery aj od vašej výšky.

  • Vaky s výškou od 100 do 150 cm by mali sedieť priemerne dospelému (mužovi a žene).
  • Polohovať sa však môžete aj na základe typu tréningu. Ak chcete precvičovať ruky a trénovať box, zvolte vrece s výškou 80-120 cm
  • Ak budete trénovať primárne kopy, tak je dobré použiž boxovacie vrece s výškou 150-200 cm

Ako nainštalovať závesné boxovacie vrece

Nebudeme sa zaoberať presnými krokmi inštalácie závesného boxovacieho vreca, ale skôr vašimi možnosťami.

Prvým z nich je použitie kovových stropných držiakov. Zvyčajne má obdĺžnikový alebo krížový tvar a môže mať 2 alebo 4 kotviace body. Netreba dodávať, že čím viac skrutiek navŕtate, tým lepšie. Stojan môže mať otvorený hák alebo oceľový krúžok. Nevýhodou háčika je, že môže z neho vyletieť vrece, výhodou je jednoduchšia manipulácia s boxovacím vrecom. Krúžky sú bezpečnejšou možnosťou, ale vždy, dáte boxovacie vrece dole, musíte vyliezť na znova na strop.

Druhou možnosťou zabezpečenia zavesených vriec s pieskom je použitie priečnikov alebo závesnej konštrukcie namontovanej na zvislú stenu. Takto jednoducho nastavíte výšku umiestnenia boxovacieho vreca.

Pre ľudí ktorí majú sadrokartónové steny a stropy, tak je dobré použiť samonosné police. Položíte ich na zem a tašku zavesíte dovnútra. Pri výbere však dbajte na tvar konštrukcie, ktorá by vás nemala nijako obmedzovať v pohybe a samozrejme aj na jej nosnosť.


Ako vybrať detské boxovacie vrece

Ak chcete vybrať boxovacie vreca pre deti sa polohuje podľa všetkých doteraz uvedených parametrov. Imobilizované modely, ktoré znižujú riziko zranenia, sa často považujú za lepšiu voľbu.  Nafukovací vak neváži takmer nič a je ideálny pre deti do 5 rokov. Boxovacie vrece pre deti má väčšinou sebe vytlačené farebné vzory (rôzne postavičky, zvieratká a pod.). Pre staršie deti, ktoré to so športom myslia vážne, môžete zaobstarať aj tašky s látkovou výplňou.


Často kladené otázky ľudí (FAQ)

Na konci tohto návodu vám prinášame niekoľko otázok a odpovedí týkajúcich sa boxovacích mechov a ich použitia.

Aké príslušenstvo je potrebné pre boxovacie vrece?

Boxovacie vrece a rukavice, to je základ. Spolu s týmto príslušenstvom dostanete aj chránič na šnúrku a ochránia vás chrániče hlavy a zubov a bandáže na zápästie.

Koľkokrát týždenne by som mal boxovať, aby som schudol?

Trénovať by ste mali 2 až 3 krát týždenne, vždy 30 až 60 minút. Ide o priemer, ktorý vám na začiatku pomôže spáliť tuk. Postupne však môžete intenzitu tréningu zvyšovať.

Kde si môžem kúpiť boxovacie vrece?

Boxovacie vrece kúpite takmer v každom obchode so športovými potrebami. Pri pátraní sme narazili na viacero predajcov s veľmi širokým sortimentom. InSPORTline nepochybne stojí za zmienku Decathlon a SPORTISIMO.

boxerkse vrece

Čo však potrebujete ak začínate s boxom?

  • V prvom rade potrebujete boxovacie vrece.
  • To majú v každom zariadení, lenže aký boxovací mech je najlepší?
  • Jednička na trhu sú boxovacie vrecia Katsudo či Bushido.
  • vyrábame ich z veľmi pevného a kvalitného materiálu a majiteľovi slúžia aj desiatky rokov.

Cena boxovacieho vreca je rôzna. Taká priemerná suma pre boxovacie vrece ja približne 60 Eur


Ďalšou pomôckou sú boxérske rukavice.

Pri výbere im musíte venovať trošku viac pozornosti.

Boxérske rukavice sa líšia od toho akému športu sa venujete. Je viac druhov boxu ako napríklad thajský box, fit box či kondičný box a podobne.

Najpriaznivejšiu cenu majú rukavice zo syntetickej kože, no počítajte s tým, že ich životnosť nie je taká vysoká. Záleží od vás.

  • Pokiaľ sa tomu venujete neustále, tak rozhodne investujte do rukavíc.
  • Ak však boxujete rekreačne, tak úplne postačia rukavice zo syntetickej kože.

boxovacie vrece

✅ Thajský box je od nepamäti spojený s budhizmom, pretože vnáša do súboja duchovno. Nejde iba o bezhlavé mlátenie. V boji používate nohy a ruky veľmi intenzívne.

✅ Vďaka fit boxu dokážete veľmi rýchlo schudnúť. Pri hudbe sa používa technika klasického boxu, kde si nacvičujete údery a kopy do vreca.

✅ Taebo box je úplne o niečom inom. Pri tejto aktivite už do vreca nekopete iba nacvičujete presné zostavy, aby ste sa vedeli ubrániť pred útočníkom. Ide vlastne o box v ladných pohyboch, ktorý je určený na ochranu.

Medzi ďalšie boxovacie potreby patria napríklad boxérske chrániče. Najviac sa využívajú chrániče hlavy, holene a prehliavku či chrániče na zuby. Určite to nepodceňujte a keď sa tomu venujete, tak investujte do chráničov.

Ak sa stále neviete rozhodnúť či boxérske vrece je to práve čo potrebujete, prečítajte si názor ľudí v diskusnom fóre.


predtréningové stimulanty

TIP

Pozri si zoznam kde sú najlepšie predtréningovky 2023, a vyhni sa tak nesprávnemu výberu.

 


Ako prebieha tréning boxu?

  1. Na začiatku je strečing a pretiahnutie
  2. Dajte si akrobatickú rozcvičku
  3. Ďalej nasleduje tréning techniky boxu
  4. Potom údery do boxovacieho vreca
  5. Silový tréning, ktorý je zameraný na hody a posilňovanie
  6. Ako posledný je tréning pružnosti a výdrže (skoky cez švihadlo a pod.)
  7.  Na záver si môžete dať kardio napríklad na stacionárnom bicykli

Najpredávanejšie boxovacie vrecia a trenažéry za posledné obdobie!

PLAN

Number

minutes

Your text

Your text

Your text

Detský boxovací vak inSPORTline 10 kg

Technický popis:

  • homogénna tvrdosť po celej ploche a dokonalá absorpcia úderu
  • zavesenie pomocou 3 oceľových retiazok s karabinou
  • váha boxovacieho vreca: 10 kg
  • materiál: syntetická koža
  • výška: 55 cm
  • priemer: 23 cm
  • výplň: kožené/textilné útržky
  • stupeň naplnenia: stredný (možnosť doplnenia)
  • určené pre domáce využitie



27,60 € s DPH

TOP 1.

Boxovacie vrece inSPORTline 50-100 kg

Technický popis:

  • vysoko kvalitná a odolná povrchová úprava
  • povrchový materiál: oderuvzdorná PU tkanina
  • vnútorný materiál: molitanová výplň
  • materiál podsady: ABS plast
  • rozmery: Š35 x V165 cm
  • stabilný pieskom plniteľný podstavec (hmotnosť až 100 kg)
  • hmotnosť bez naplnenej podstavy: 10 kg
  • priemer podstavy: 55 cm

99,60 € s DPH

TOP 2.

Boxovací trenažér inSPORTline SB2135

Technický popis:

  • vysoko kvalitná a odolná povrchová úprava
  • povrchový materiál: oderuvzdorná PU tkanina
  • vnútorný materiál: molitanová výplň
  • materiál podsady: ABS plast
  • rozmery: Š35 x V165 cm
  • stabilný pieskom plniteľný podstavec (hmotnosť až 100 kg)
  • hmotnosť bez naplnenej podstavy: 10 kg
  • priemer podstavy: 55 cm

223,60 € s DPH

TOP 3.

Boxovacia hruška inSPORTline SR7604

Technický popis:

  • oceľová, lakovaná, čierna konzola 
  • upevnenie na stenu 
  • vnútorná duša
  • nutné nafúknuť (pomocou pumpičky s ihlou - nie je súčasťou balenia)
  • materiál hrušky: červenočierna, syntetická, oderuvzdorná koža 
  • materiál vnútorného polstrovania: molitán
  • rozmery: d76 x š60 x v50 cm 
  • hmotnosť hrušky: 0,3 kg
  • celková hmotnosť: 9,5 kg
  • určená pre domáce využitie

75,60 € s DPH

TOP 4.

Ohodnoť!
[Total: 0 Average: 0]

Adrian

Ahoj moje meno je Adrián a som zakladateľ tohto magazínu. Športom sa venujem od malička a rozhodol som sa podeliť o svoje 15 ročné skúsenosti so širokou verejnosťou, za účelom pomôcť. Každým dňom sa učím nové poznatky, ktoré hneď spisujem na Fitness-life.sk

Pridaj komentár