You are currently viewing Animal Flex – Recenzia, skúsenosti, časté otázky

Animal Flex – Recenzia, skúsenosti, časté otázky

Animal Flex je doplnok ktorý napomáha vaším kĺbom k správnej výžive. Tieto „kĺbovky“ slúžia na správnu výživu tvojich kĺbov a chránia tvoje svaly pred častým zranením.

animal flex kĺbovka, výživa kĺbovAk častokrát preťažujete svaly ako napríklad častým cvičením, tak opotrebúvate svoje svaly a práve preto potrebujú správnu výživu.

Mnoho športovcov hovorí práve o Animal Flex ako o najlepšej kĺbovej výžive v predaji. Ako dôkaz o tom sa dá použiť aj fakt, že Animal Flex vyhral 8-krát po sebe kategóriu najlepších kĺbovín zo sveta.

Jedno balenie produktu  obsahuje 44 denných dávok, jedna denná dávka obsahuje 8  tabliet.


4 základné komplexy z ktorých sa Animal Flex skladá:

Joint Construction Complex: Tento komplex sa skladá z absolútne najpotrebnejších látok ktoré tvoje kĺby nevyhnutne potrebujú – Chondroitín, glukosamín a MSM.
Join Lubrication Complex: obsahuje významný olej z ľanových semienok, kyselinu hyaluronovú a hydrolyzovaný kolagén. Ako už samotný názov napovedá, jedná sa tu o zníženie opotrebovania kĺbov a zvyšuje mobilitu.

Joint Support Complex– zázvorový extrakt, kurkumín, boswellia serrata, quercetín a bromelaín. Tieto látky s exotickými názvami majú najmä protizápalové a protirakovinové účinky a potláčajú bolesť kĺbov
Vitamíny a minerály – vitamín C, vitamín E, zinok, selén a mangán. Vitamíny a minerály majú veľký vplyv na zdravie kĺbov a a pomáhajú v raste chrupaviek

animal flex recenzia


Najčastejšie otázky o užívaní Animal Flex

Je Animal Flex vhodný pre všetky vekové kategórie?

Všetky látky ktoré sa nachádzajú v produkte sú absolútne bezpečné a nemajú žiadne nežiadúce účinky. Animal Flex je vhodný aj pre starších ľudí, či už športujú, alebo nie. Látky ktoré obsahuje tento suplement, zbraňujú tomu aby sa rozpadalo kĺbové tkanivo, spomaľuje vznik osteoartritídy, podporuje tvorbu kolagénu a taktiež sa môžu pýšiť aj protizápalovými účinkami.


 Poranil som si kĺb, je Animal Flex na toto zranenie vhodný?

 Ak máš problémy s kĺbmi, je dosť pravdepodobné že užívanie tejto kĺbovky pomôže. Značná časť ľudí tvrdí, že práve táto kĺbovka im pomohla zmierniť bolesti už po dvoch či troch týždňoch užívania. Samozrejme toto neplatí pri závažnom poranení kĺbu. Animal Flex slúži hlavne na ochranu pred zranením.


 Pomôže Animal Flex pri regenerácii kĺbu po operácii?

 V prvom rade určite prekonzultuj všetky problematiky so svojim ortopédom. Určite sa ale dá povedať, že Animal Flex dokáže pomôcť pri rýchlejšej regenerácii. Táto kĺbovka obsahuje glukosamín, ktorý vyživuje kĺby a tlmí bolesti. Nájdu sa tam aj ostatné látky ako kolagén,vitamíny,minerály a to všetko veľmi dobre pomáha na uzdravenie poranenia.


 Je Animal Flex vhodný aj na užívanie, aj keď ma nič nebolí?

 Určite áno! Kĺbová výživa slúži hlavne na prevenciu pred zraneniami. Nedokáže síce vyliečiť závažné poranenia, ale dokáže vás pred nimi ochrániť. Najlepšie je užívať kĺbovú výživu každý deň a samozrejme bez prestávok. Kĺboviny by sa mali užívať minimálne mesiac, ale najlepšie je keď ho budeš užívať viac ako dva mesiace.

TIP – Najuznávanejšie dávkovanie kĺbovej výživy: Tri mesiace dennodenného užívania a potom 3 mesiace prestávka, a tak dokola.


Fotky realneho produktu

animal flex recenzia

animal flex tabletky

animal flex recenzia skusenosti

Recenzie užívateľov

recenzie zakaznikov heureka animal flex

Prečítaj si konverzáciu na fóre o kĺbovej výžive.


Animal Flex a jeho výhody

  • Strop medzi kĺbovinami
  • výrazne ovplyvňuje kvalitu väzov, kĺbov a šliach
  • Balenie obsahuje balíčky v ktorých je presné množstvo zložiek na celý deň,
  • je vhodný pre ľudí ktorí potrebujú podporiť kvalitu kĺbov a väziív a samozrejme pre silových športovcov.
  • Niekoľkokrát ocenený za najlepšiu kĺbovinu.

Treba dať pozor

  • Obsahuje kôrovce, sóju a sulfáty
  • skladovanie v suchom prostredí
  • mimo dosahu detí
  • neskladovať na priamom slnečnom žiarení

PLAN

Number

minutes

Your text

Your text

Animal Flex od Universal


od 23,10 

Ohodnoť!
[Total: 1 Average: 5]

Adrian

Ahoj moje meno je Adrián a som zakladateľ tohto magazínu. Športom sa venujem od malička a rozhodol som sa podeliť o svoje 15 ročné skúsenosti so širokou verejnosťou, za účelom pomôcť. Každým dňom sa učím nové poznatky, ktoré hneď spisujem na Fitness-life.sk

This Post Has One Comment

Pridaj komentár