You are currently viewing WEIDER MEGA MASS – RECENZIA, CENA (2022)

WEIDER MEGA MASS – RECENZIA, CENA (2022)

Weider Mega Mass je skvelý gainer! Tento výživový doplnok patrí medzi obľúbené doplnky ľudí, ktorí sa snažia nabrať nejaké to kilo naviac tou lepšou, zdravou cestou. Dnes však na trhu nájdete nespočetné množstvo rôznych značiek či typov, z ktorých je veľmi ťažké vybrať si ten správny.

Pre koho je určený a na čo je vhodný?

Zdravé naberanie hmotnosti nie je vôbec jednoduché. Svoje o tom vedia mnohí ľudia, ktorí cvičia a snažia sa pribrať pár kíl na to, aby vyzerali lepšie alebo aby dosiahli svoje vysnívané ciele. Pravdou je, že problém priberania je pre mnohých podobným, ako problém s chudnutím.

Pre tých, ktorí sú vo svete fitness noví, by sme radi podali nejaké to vysvetlenie.

Gainer je doplnok výživy, ktorý je založený na vysokom obsahu sacharidov a proteínov. Podiel cukrov, (sacharidov) sa najčastejšie pohybuje na úrovni od 60 do 70% a obsah bielkovín 10-30%.

Tento výrobok slúži na rýchlejší nárast hmotnosti a svalovej hmoty.

Ak by sme sa chceli na gainer pozrieť z laického hľadiska, dá sa povedať, že ide o prášok, ktorý sa dá veľmi jednoducho zmiešať s vodou alebo mliekom. Pije sa príjemne, pretože je dostupný vo viacerých príchutiach, z ktorých si určite vyberiete tú svoju obľúbenú.

 Na tento výživový doplnok by mali staviť najmä ľudia, ktorí cvičia a nemôžu aj napriek vyššiemu príjmu nabrať či už svalovú hmotu alebo telesnú hmotnosť. Do tejto kategórie najčastejšie patria výkonní športovci, ktorí majú tréningy aj niekoľkokrát do dňa. Gainery sú takisto vhodné aj pre ľudí, ktorí sú v objemovke.

Vďaka tomu, že sú tieto výživové doplnky bezpečným suplementom, sú vhodné aj pre mladistvých, ktorí majú s naberaním hmotnosti dosť často problém.

Pozor by si však mali dávať ľudia, ktorí priberajú ľahko alebo si udržujú hmotnosť. Gainer pre nich nie je tým pravým suplementom, na ktorý by mali staviť. V tomto prípade by ste sa mali poobzerať radšej po proteínoch.

Jeden z veľmi účinných a výborných gainerov, ktoré na trhu dnes nájdete a hodí sa nielen pre začiatočníkov, ale takisto aj pre pokročilých športovcov je Weider Mega Mass.


Účinky

Rovnako ako každý jeden výživový doplnok, tak aj gainer nemá len jeden, ale rovno niekoľko účinkov. Medzi tie hlavné sa radia:

 • Nabratie svalovej hmoty
 • Nabratie telesnej hmotnosti
 • Náhrada určitého jedla (vďaka vysokej energetickej hodnote)

Zloženie

Gainer Weider Mega Mass patrí medzi tie najlepšie aj vďaka kvalitnému a dobrému zloženiu. Aké všetky zložky v ňom teda nájdeme?

 • Bielkoviny
 • Sacharidy
 • Tuky
 • Kreatín monohydrát
 • Vitamíny E, C, B1, B2, B6, B12
 • Niacín
 • Kyselina listová
 • Biotín
 • Kyselina pantoténová
 • Vápnik
 • Fosfor
 • Železo
 • Zinok
 • Jód
 • Chlór

Aj vďaka takémuto skvelému zloženiu sa tento gainer radí medzi najlepšie a najúčinnejšie vo svojej kategórií.

 • Mnohí odborníci ho odporúčajú aj vďaka tomu, že prešiel mnohými úpravami a vylepšeniami. Obsahuje pomalé škroby namiesto rýchlych cukrov, je doplnený o kreatín a takisto aj o BCAA.

Výhody a nevýhody výrobku

Rovnako ako všetky veci v našom živote alebo všetky výrobky, ktoré používame, majú nielen výhody, ale takisto prinášajú aj nevýhody. Zamerajme sa však najprv na to lepšie, čiže na výhody.

Výhody

 Jednoduchý rast telesnej hmotnosti

 Skvelá rozpustnosť

 Príjemná chuť

 Týmto gainerom môžete nahradiť aj jeden chod počas dňa

 Jednoduchý na prípravu

 Veľké balenie

 Viac druhov príchutí

Nevýhody

 Menej praktické balenie


Dávkovanie a užívanie

Správne dávkovanie a pravidelné užívanie je základom snáď vo všetkom, ak túžite po nejakých výsledkoch. Rovnako to je aj pri gaineroch, vďaka ktorým síce nabrať svalovú hmotu môžete, no na to, aby ste tieto výsledky dosiahli, musíte výrobok správne dávkovať a užívať.

  Klasické dávkovanie gaineru Weider Mega Mass  je v množstve 75 gramov dvakrát denne. Pre rýchle naberanie je to denne 250 gramov, ktoré si rozdelíte na 2 – 3 dávky.

  Jednu dennú dávku, 150 gramov, rozmixujte v 550 – 650 ml odtučneného mlieka alebo vody a rozdeľte na dva či trikrát. Jednu dávku je vhodné užiť hneď po ukončení tréningu a ostatné v priebehu dňa, napríklad medzi jedlami.


Cena

Mnohých určite zaujíma aj cena tohto gaineru. Tá sa odvíja najmä od veľkosti balenia, ktoré sa predáva vo viacerých variantoch a to s hmotnosťou 3000 a 7000 gramov. Cena trojkilogramového balenia je približne štyridsať euro a cena sedemkilogramového balenia je približne sedemdesiat euro. Samozrejme, cena sa líši v závislosti od obchodov a takisto aj od rôznych akcií a zliav.

PLAN

Number

minutes

Your text

Your text

Your text

Super Mega Mass 2000 - 1,5 KG


od 25,50 


Mega Mass 4000 - 3  KG


od 35,50 


Mega Mass 4000 - 7 KG


od 63,30 


UšetrÍš 30%


Hodnotenie zákazníkov

Toto hodnotenie reálnych zákazníkov je čerpané z portálu Heuréka.sk

weider mega mass heureka

Celkové hodnotenie overeného predajcu Protein.sk

celkove hodnotenie weider mega mass


Naše hodnotenie

Gainer Weider Mega Mass patrí medzi najlepšie gainery, ktoré dnes na trhu nájdete.

 • Je vhodný pre úplne každého človeka, ktorý potrebuje nabrať či už svalovú hmotu alebo telesnú hmotnosť.
 • Rovnako je vhodný aj pre začiatočníkov a profesionálnych športovcov, ktorí už vo fitness svete fungujú nejaký ten čas.

Nesklamú vás takisto ani príchute, z ktorých si vyberiete presne tú, ktorá vám chutí najviac. Za príjemnú cenu tak získate pomocníka pri cvičení a dosahovaní svojich cieľov.

 

 

 

Ohodnoť!
[Total: 0 Average: 0]

Adrian

Ahoj moje meno je Adrián a som zakladateľ tohto magazínu. Športom sa venujem od malička a rozhodol som sa podeliť o svoje 15 ročné skúsenosti so širokou verejnosťou, za účelom pomôcť. Každým dňom sa učím nové poznatky, ktoré hneď spisujem na Fitness-life.sk

Pridaj komentár